روش دریافت و نرخ تسهیلات

با توجه به دستورات بانک مرکزی پس از مشکلات پیش آمده در موسسات پولی و مالی چون فرشتگان شرکت ها و نهاده نمی توانند اجرا کننده امور تسهیلاتی باشند و به همین منظور این امور بایستی از طریق یک بانک و یا موسسه مالی و اعتباری معتبر که مورد تایید بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران است به انجام برسد به همین منظور شرکت امیرزادگان با توجه به قرارداد منعقده خود با بانک ملت اقدام به استفاده از تسهیلات اعتباری این بانک در فرایند تعمیرات اقساطی خودرو خود نموده است . هموطنان عزیزی که می خواهند از طرح تعمیرات اقساطی  خودرو شرکت امیرزادگان با نام " مردم من " استفاده نمایند مراحل ذیل را باید طی نمایند.

روش دریافت تسهیلات

الف - با توجه به اینکه تسهیلات و کارت اعتباری متعلق به بانک ملت می باشد در ابتدای امر هموطنان عزیز می بایستی به نزدیکترین شعبه بانک ملت مراجعه و اقدام به بازگشایی حساب و دریافت رمز اینترنتی خود نمایند .

ب - پس از دریافت رمز اینترنتی هموطنان عزیز به سایت بانک ملت  به نشانی  www.bankmellat.ir مراجعه و در بخش بانکداری اینترنتی  نام کابری و رمز ورود خود را وارد می نمایند . در این بخش هموطنان عزیز اقدام به ثبت نام دریافت تسهیلات اعتباری شاپ کارت نموده و میزان تسهیلات خود را مشخص واسناد مورد نیاز بانک را در سامانه بانک ملت بارگذاری می نمایند .با توجه به صحبت های صورت گرفته و با عنایت به بانکداری اینترنتی شکل گرفته در بانک ملت تمامی فرایند دریافت تسهیلات تنها از این طریق صورت می پذیرد . در صورت صحیح بودن مدارک ارسالی پس از گذشت 10 روز برای درخواست کننده پیامکی ارسال و شعبه ارائه کننده تسهیلات اعتباری و کارت شاپ کارت به ایشان معرفی گردیده و درخواست کننده برای دریافت کارت فوق به شعبه اعلامی مراجعه می نماید .

نرخ تسهیلات

تسهیلات فوق بر اساس زمان باز پرداخت دارای سه نرخ کارمزدی می باشد که در جدول ذیل ارائه می گردد

زمان بازپرداخت و نرخ کارمزد سالیانه بانک 
یکساله  دو ساله  سه ساله
%10 %14 %15

با توجه به قرارداد شرکت امیرزادگان با بانک ملت ، کارت اعتباری فوق می تواند برای خرید سایر محصولات و خدمات ارائه شده توسط شرکت امیرزادگان نیز مورد استفاده قرار گیرد که این خدمات شامل خرید لوازم خانگی ، گردشگری داخلی و خارجی ، خدمات هتلی داخلی و... می گردد . برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن 80-02166246079  تماس حاصل فرمایید .                        

محاسبه نرخ تسهیلات