طرح "مردم من " یک طرح مردمی است و به منظور افزایش توان مردم کشور ایجاد گردیده است . تمامی طرح های اجرایی دارای قوانین و ضوابط خاصی می باشند و این طرح نیز مستثنا نمی باشد . در این طرح افراد در هنگام ثبت نام و برای استفاده از خدمات مختلف تارنمای اینترنتی Tamirghest می بایست هزینه ای پرداخت نمایند . تمامی این مبالغ برای تشکیل پرونده و خدمات جانبی افراد ثبت نام شده هزینه می گردد . لازم به ذکر است افراد می توانند در زمانیکه در نظر داشتند دیگر در این طرح قرار نداشته باشند می توانند با استفاده از کلید استرداد وجه و یا از طریق ارسال تیکت در بخش تیکت ها با استفاده از شماره کارت بانکی که در هنگام ثبت نام  قرارداده اند وجه پرداختی خود را پس از 30 روز دریافت نمایند .

افراد بر اساس ثبت نام در این طرح متعهد می گردند تمامی وجوه خدمات دریافتی را تنها و تنها در مورد تعمیرات خودرو و خرید لوازم خودرو (به جز سیستم های صوتی و تصویری)هزینه نموده و در غیر اینصورت کلیه عواقب استفاده خارج از موضوع این طرح بر عهده ایشان می باشد.

کارتهای اعتباری طرح " مردم من " در درگاهای اینترنتی و دستگاه های POS این شرکت بسته می باشند و تنها از طریق موارد بیان شده قابلیت استفاده دارد لذا افراد با ثبت نام در این طرح  موارد بیان شده را دانسته و مورد قبول ایشان می باشد.

لازم به ذکر است به منظور تسهیل در انجام روند کار برای هموطنان عزیز  تمامی شرکتهای طرف قرارداد با شرکت توسعه فناوری و ساخت امیرزادگان دارای دستگاهای POS مورد نظر می باشند همچنین  تارنماهای آن شرکت ها نیز مجهز به درگاه اینترنتی شرکت امیرزادگان شده است .

تمامی خدمات ارائه شده توسط شرکت های طرف قرارداد دارای یکسال گارانتی بوده و این طرح هزینه های جابه جایی خودرو تا تعمیرگاه های طرف قرارداد با شرکت امیرزادگان را نیز تحت پوشش قرارداده است لذا خواهشمند است با توجه به بحث گارانتی ، فاکتورهای دریافتی از شرکت ها ی طرف قرارداد را به مدت یکسال نگهداری نمایید زیرا این فاکتورها نشاندهنده زمان تعویض یا تعمیر خودرو شما بوده و در صورت مفقود شدن شرکت های طرف قرارداد هیچگونه خدماتی در زمینه گارانتی ارائه نخواهند نمود.

                                                                            سرافرازی ازآن خداوند است 

                                                                          شرکت توسعه فناوری و ساخت امیرزادگان