هموطنان عزیز برای استفاده از خدمات سایت tamirghest.ir و ثبت نام خدمات مورد نظر می بایست دو مرحله ثبت نام صورت پذیرد:

1 مرحله اول : در این مرحله و با ورود به  لینک حساب کاربری مخصوص خود را ثبت می نماید . این حساب کاربری برای ارتباط تعاملی بین شما عزیزان و کارشناسان ما می باشد.

2 مرحله دوم : در این مرحله و پس از ثبت نام مرحله اول در صفحه اصلی سایت و در قسمت بالا سمت چپ نام شما درج می گردد. در این زمان شما می بایست با کلیک بر روی کلید ثبت نام که در مجاورت کلید نحوه دریافت خدمات خدمات قراردارد و یا این لینک کلیک نموده و صفحه باز شده خدمات مورد نظر خود را انتخاب فرموده و فرم ثبت نام را به صورت کامل تکمیل نمایید:

خدمات 3 میلیون تومانی خدمات 5 میلیون تومانی خدمات 10 میلیون تومانی خدمات 20 میلیون تومانی

**توجه داشته باشید که دسترسی و استفاده از خدمات تعمیر اقساطی شرکت توسعه فناوری و ساخت امیرزادگان منوط به ایجاد حساب کاربری در سایت و سپس پرکردن فرم مربوطه می باشد.

حق اشتراک: در مورد حق اشتراک به استحضار می رساند مبلغ فوق در دو حالت ذیل به حساب شما بازگردانده می شود:

  1. اگر پس از ثبت نام به هر دلیلی قصد استفاده از خدمات فوق را نداشته باشید، می توانید مبلغ حق اشتراک خود را استرداد نمایید. پس از ثبت درخواست، وجوه اشتراک به حساب معرفی شده در فرم ثبت نام بصورت خودکار واریز می گردد.
  2. با توجه به اینکه پس از ثبت نام مشخصات عزیزان برای بررسی شرایط احراز به بانک ارائه می گردد، در صورتیکه بانک شرایط فردی را احراز ننماید وجوه حق اشتراک بصورت خودکار به حساب معرفی شده فرد در فرم ثبت نام مستردد می گردد.

مراحل درخواست برگشت وجوه حق اشتراک

خانه / کلیک بر روی نام خود و ورود به حساب کاربری شخصی / انتخاب کلید فرم های من / انتخاب فرم خدمات مورد نظر / کلیک بر روی کلمه استرداد